wtorek, 16 kwietnia 2013

HAFT XXL CZ. 1

Dzisiaj będzie króciutko. Zrobiłam kilka krzyżyków :D
Na tym ostatnim zdjęciu widać ile jeszcze pracy zostało...

Nikt mnie nie goni. Tego na zdjęciu nie widać ale uwierzcie mi, że  jest tam z 13 różnych odcieni. Sama mała chmurka ma ich 7 :D
Myślę, że raz w tygodniu będę pokazywać postępy. Chyba, że nie będę miała czym się chwalić.
Pozdrawiam gorąco!

8 komentarzy:

 1. Szybko Ci idzie praca nad tym obrazkiem, ja tak szybko nie haftuję, zresztą ja żółw jestem, mnie wszystko długo idzie :( Ale w sumie to jestem hobbystką, a nie artystką która utrzymuje się z rękodzieła, więc nie zamierzam tego zmieniać, taka już jestem :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie wiem czy szybko. Nie mam porównania. To mój pierwszy duży haft. Miałam sporo czasu, więc zajęłam się tylko tym. Raz próbowałam zarobić na biżuterii.. ale po kilku dniach myślenia o tym i robienia biżuterii, straciłam na to chęci. Wolę robić dla przyjemności, nawet jak większość rzeczy leży w szufladzie :D I dobrze, że jesteś hobbystką! Ważne, że sprawia tobie to przyjemność!

   Usuń
 2. Patrząc przez pryzmat moich dużych haftów stwierdzam, że to całkiem szybkie tempo. Powiedziałabym nawet, że tych krzyżyków jest kilkaset a nie kilka. Biorąc pod uwagę liczbę kolorów - chylę czoła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję! Niebo tak bardzo mnie nie przeraża, gorzej z resztą, gdzie jest dużo pojedynczych krzyżyków... Mam nadzieję, że podołam.

   Usuń
 3. O, masakra! ileż to jeszcze pracy przed Tobą! podziwiam, ja bym się nie porwała na takie wielkie płótno...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) wszyscy wiedzą, że jestem szalona :) to zaledwie 85 806 krzyżyków :) nikt mnie nie goni, dam radę. Luby już myśli nad oprawą, ten to jest dopiero szalony.

   Usuń
 4. O jejku przecież to roboty na 2 lata jak nie lepiej :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) w to nie wątpię. Jakbym się skupiła tylko na jednym by szło szybciej.. ale jak tu się skupić na jednym jak głowa pełna pomysłów, tylko czasu za mało

   Usuń